Безпека під час війни

Date: 21 січня 2023 о 15:12, Refreshed 21 січня 2023 о 15:21

Дезінформація та правила реагування на неї

В час, коли в нашій країні вже 8 рік війна, важливо розуміти, що поруч з активними бойовими діями відбувається інформаційна війна. Інформаційна війна – це вплив на населення іншої країни у мирний або воєнний час через розповсюдження певної інформації та захист громадян власної країни від такого впливу. Фейкові новини, дезінформація, деструктивні заклики в мережі – це те, з чим ми зустрічаємось в інтернеті все частіше. Це є невіддільною частиною гібридної війни, в якій ми живемо останні місяці. І найбільша небезпека в тому, що через вплив дезінформації ми можемо почати сумніватись в правді та грати на руку злочинців.

На жаль, ми не завжди знаємо та розуміємо, як себе поводити з такою інформацією, як захистити дітей, які довгий час проводять в мережі. Саме тому в нашому новому буклеті ми хочемо розкрити тему дезінформації більше та надати вам практичні поради щодо захисту себе та дітей в інформаційному просторі.

Сучасні виклики: Дезінформація та правила реагування на неї

Протидія залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через Інтернет

Протидія залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет – це ще одна задача, яка зараз стоїть перед кожним дорослим, поруч з яким є дитина. Адже все частіше ми стаємо спостерігачами ситуацій, коли діти готові виконувати злочинні дії по різним причинам. Тож, як відбувається цей процес комунікації і як дорослі можуть не допустити залучення дітей російськими військовими до протиправної діяльності через інтернет?

Відповідь на це питання шукайте у завантаженому буклеті від #stop_sexтинг

Протидія залучення дітей до протиправної діяльності через інтернет

Онлайн-злочини за участю дітей під час війни

Під час війни багато родин залишились без роботи та фінансових збережень. Часом така ситуація може наштовхнути дітей до пошуку можливостей заробити “легкі гроші” в мережі, наприклад, через створення інтимного контенту за фінансову винагороду, чи допомога злочинцям у наведенні авіаудару на інфраструктурні об’єкти в місті чи інші дії за гроші.

Ділимось з вами рекомендаціями, як поговорити з дітьми про такі небезпеки та як захистити дитину у разі виникнення таких ситуацій.

Брошура онлайн злочини за участю дітей під час війни

Дитинство під час війни. Які навички ми маємо дати дітям для їхньої безпеки?

В цій брошурі ми надаємо рекомендації, як говорити з дітьми про ці важливі теми, як їх включити в навчальний процес та вправи для дітей трьох вікових категорій: дошкільного віку, середньої та старшої школи.

Dytynstvo_pid_chas_vijny

Надмірний час онлайн: ознаки, ризики та як обговорити цю тему з дитиною

Інтернет – це можливість розвитку, спілкування з іншими, творчість та навчання. Не дивлячись на те, що віртуальний світ став додатковою реальністю, де ми можемо проявляти себе та пізнавати нове, він не може повністю замінити наше реальне життя, живі стосунки. Але доволі часто і дорослі і діти не помічають, як багато часу проводять в цифровому вимірі, що має шкідливий вплив на здоров’я, самопочуття та стосунки з оточуючими.

Саме тому ми хочемо поділитись з вами цією брошурою, де ви зможете дізнатись більше про ризики надмірного часу онлайн

Буклет про надмірний час онлайн